Rulet Renkleri

Rulet Online Oyunlar, kırmızı ve siyah sayıların rulette ne anlama geldiğini bilmek ve bunları rulette kazanıp kazanmak için nasıl kullanacaklarını bilmektir. Rulette şanslarını test etmek isteyen her oyuncu için en önemli şey rulet çarkının ve rulet masasının tasarımını mükemmel bir şekilde bilmek! Ruletteki renkler, gerçek para modundaki çevrimiçi rulet oyunlarında size zengin bir kazanç sağlayabilir. Bir birinci sınıf öğrencisi olarak, önce gerçek bir para oyuncusu olarak kazanma şansını kazanmadan önce, rulet casinolarının pratik modunda çevrimiçi rulet hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İşte size ruletteki renklerin kısa bir açıklaması.

Rulet Tekerleğinin Renkleri

Ruletin renkleri, bu fantastik oyunun ayrılmaz bir parçasıdır. Rulet masasında orijinal ve sık kullanılan renk yeşildir. Rulet masasındaki renkler rulet kumarhanelerinde genellikle farklıdır, Avrupa rulet tekerleği ve Fransızlar tabiri caizse aynıdır. Rulet çarkı, sayıların tek bir yeşil alanla ayrılmış kırmızı ve siyah arasındaki kontrast olduğu, 0’dan 36’ya kadar numaralandırılmış 37 alandan oluşur, sayısal bir düzen tanınmamasına rağmen, renk ile sayının düz olup olmadığı arasında bir korelasyon vardır. Tuhaf. Rulet Tekerleği ve Rulet Masasında 8 Kırmızı Çift Sayı ve 10 Kırmızı Tek Sayı olduğundan, 8 Siyah Tek ve 10 Siyah Tek Sayı olduğundan, Fransız ve Avrupa Rulet Teknelerinin yalnızca bir yeşil sütunu vardır, yani sıfır sayısı. Her sayı kırmızı ve siyah rulet imza renkleri arasındaki rengi değiştirir.

Amerikan Rulet Tekerleğindeki Renkler

Amerikan rulet tekerleğine eklenen çift sıfır ekstra cep, tek sıfıra çapraz olarak yerleştirilir. Ancak, çift sıfır, yapılan tek değişiklik değildir. Amerikan rulet tekerleğinin numaralandırılmış sırası, Avrupa ve Fransız rulet tekerleği ile karşılaştırıldığında tamamen farklıdır.Her bir sayının rengi rulette değişmese de, b.z. Yani Amerikan rulet tekerleği ile, birbirleriyle bir ilişki kuran diyagonal olarak zıt sayılarla ilgili olarak, tıpkı 1 ve 2 sayıları birbirine zıt olduğu için, şema muhtemelen 35 Sıfır ve Sıfır Sıfır Karşıt 36, belki de bu şekilde yapılır, Amerikan Ruleti çarkını tasarlarken hoş bir simetriye izin vermek için birbirlerine bakarlar.

Rulet Masasının Renkleri

Fakat asıl odak noktamız, rulette kullanılan ve doğal olarak rulet kazançlarını gerçek para modunda bir oyuncu olarak girmek istediğiniz doğal olarak, Avrupa ve Amerika online rulet masasında, 18 sayı siyah, 18 sayı kırmızı ile işaretlenmiştir. Basit sıfır, her iki rulet masasında yeşil olan varyantlarda vurgulanır, Amerikan rulet masasına, yeşil destekli çift sıfıra eklenir.

Fransız Rulet Masasındaki Renkler

Fransız ruleti masası, 18 sayının kırmızı, 18 sayının da siyah, basit sıfırın yeşil ile yazılmasından farklıdır. Rulet çarkının renkleri, üç rulet çeşidinin tümü için aynıdır. Burada alternatif siyah sırtlı, kırmızı sırtlı sayılar. Ayrıca rulette yeşil basit sıfırın yanı sıra, yeşil ek çift sıfır olan Amerikan ruleti de mevcuttur.